Przejdź do treści

SPEAKY FROG

SZKOŁA JĘZYKOWA DLA DZIECI WEJHEROWO

kameralna szkoła językowa w Wejherowie

SZKOŁA JĘZYKOWA DLA DZIECI WEJHEROWO
SZKOŁA JĘZYKOWA DLA DZIECI WEJHEROWO

angielski dla
DYSLEKTYKÓW

nauka angielskiego poprzez zabawę

W naszej szkole dziecko jest najważniejsze, to ono wytycza kierunki w nauczaniu. Dzięki kreatywnemu, wyrozumiałemu podejściu dzieci uczą się szybciej i efektowniej. W Speaky Frog jesteśmy wolni, nieograniczeni sztywnymi programami, dzięki czemu „sky is the limit”!

autorski program nauki angielskiego

Dzięki aktywizującym i praktycznym metodom nauczania uczymy efektywnie dzieci zdolne, jak również dzieci ze specjalnymi potrzebami nauczania, np: dyslektyków. Specjalną uwagę zwracamy na możliwości dzieci w nauczaniu. Dlatego programy Speaky Frog są odpowiednie dla słuchowców, wzrokowców oraz kinestetyków. Prezentujemy podejście holistyczne.

Aleksandra

"Świetna szkoła i jeszcze lepszy nauczyciel!!! Polecam z całego serca!!! Moje dzieci uwielbiają p. Kasię!"

Magdalena

"Niezapomniane przygody, wspaniała opieka, indywidualne podejście do dziecka. Wszystkim serdecznie polecam."

Aleksandra

"Świetna nauczycielka z indywidualnym podejściem do każdego dziecka szczególnie takiego bardziej wymagającego. Ciekawe i różnorodne metody nauczania dzięki którym dzieci są zawsze zainteresowane i wychodzą z zajęć z uśmiechem."

KTO STOI ZA SPEAKY FROG?

Katarzyna Albecka - założycielka

Jestem nauczycielką nie tylko z zawodu, ale i z pasji. Jestem również właścicielką szkoły Speaky Frog. 

Kiedy zakładałam szkołę kierowała mną chęć pomocy dzieciom w nauce języka obcego. Starałam się pomóc uczniom przez zrozumienie ich potrzeb i podsuwanie im rozwiązań na zrozumienie materiału, którym były zarzucane w szkole. W czasie pracy jako nauczyciel na swojej drodze spotkałam wiele dzieci dyslektycznych, które dzięki mojej pomocy złapały „wiatr w skrzydła”. Poprzez uważność i czytanie potrzeb dzieci dyslektycznych wypracowałam metody, które pomogły w opanowaniu języka i pozwoliły im na osiągnięciu sukcesu w szkole.  Choć uważam, że nauka poprzez zabawę to najlepsza forma nauki, łączę różne metody i dostosowuję je do możliwości dziecka oraz jego predyspozycji. W szkole rozwijam umiejętności wszystkich dzieci, również tych, które mają problemy z zapamiętywaniem pisowni (a co za tym idzie – wymowy), czytaniem i gramatyką w języku angielskim. Wspieram uczniów w walce o lepsze oceny w szkole. 

Nauka języka to przygoda, która jest przyjemna i satysfakcjonująca, dlatego staram się by taka była dla moich uczniów. W czasie lekcji ważne jest, by wszyscy czuli się komfortowo i spokojnie. 

Dziś marzę, by dzielić się wiedzą z innymi nauczycielami i budować Speaky Frog na większą skalę, by wartości, które reprezentuje moja szkoła, pomogły dzieciom w każdej miejscowości. 

ZAJRZYJ DO NASZEGO BLOGA

to tam dowiesz co robimy na co dzień i ciekawostki z nauki języka angielskiego!