...
Przejdź do treści

autorski program nauki angielskiego

Posiadamy autorskie programy edukacyjne, wzbogacone o elementy kreatywnej pedagogiki, dzięki którym uczniowie wręcz zanurzają się w języku, by poczuć pasję do poznawania świata. Sala, w której odbywają się zajęcia jest przystosowana do zajęć lingwistycznych.

angielski dla dzieci z dyslekcją

Dzięki aktywizującym i praktycznym metodom nauczania uczymy efektywnie dzieci zdolne, jak również dzieci ze specjalnymi potrzebami nauczania, np: dyslektyków. Specjalną uwagę zwracamy na możliwości dzieci w nauczaniu. Dlatego programy Speaky Frog są odpowiednie dla słuchowców, wzrokowców oraz kinestetyków. Prezentujemy podejście holistyczne

ZAPISY NA ZAJĘCIA

po prostu do nas napisz, a my znajdziemy najlepszą grupę dla Twego dziecka:)

innowacyjne metody nauki angielskiego

Korzystamy z nowych technologii. Sala wyposażona jest w sprzęt nagłaśniający najlepszej jakości oraz tablicę interaktywną. Na zajęciach słuchamy, oglądamy i bawimy się z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi, które są obecne w praktycznie każdej dziedzinie życia. Dzięki nowym technologiom usprawniamy komunikację , szybciej zdobywamy informacje i mamy możliwość poznania osób z całego świata.

holistyczna nauka języka angielskiego

Łączymy różne metody dostosowując je do możliwości dziecka oraz jego predyspozycji. Rozwijamy zainteresowania, ale po angielsku. Jesteśmy otwarci na nowe tematy. Dla nas nauka języka to coś więcej niż śledzenie programu podręcznika, to przygoda! 

kameralna szkoła w Wejherowie

Sami jesteśmy rodzicami kilku fajnych dzieciaków, dlatego wiemy jak ważne jest odpowiednie podejście do małego ucznia. Speaky Frog to szkoła stworzona z pasji do nauczania i do dzieci.

ZAJRZYJ DO NASZEGO BLOGA

TO TAM PRZECZYTASZ CO ROBIMY NA CODZIEŃ I INNE CIEKAWOSTKI NA TEMAT NAUKI ANGIELSKIEGO

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.